Sosyal Sorumluluk

Toplumsal Eğitime Katkı ÇalışmalarımızUPS Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu

UPS Türkiye, Orta Asya ve Orta Doğu Bölge Müdürü Sayın Haluk Ündeğer tarafından yaptırılan ve Milli Eğitim Bakanlığı'na hibe edilen "UPS Haluk Ündeğer Müfredat Laboratuar İlköğretim Okulu" 1999-2000 eğitim yılında öğretime başlamıştır. Okulda 52 derslik ve 4 anasınıfının yanı sıra, bilgisayarlarla donatılmış bir fen bilgisi laboratuarı, bilgisayar dershanesi, yabancı dil dershanesi, resim atölyesi, iş eğitimi atölyesi, müzik odası, spor odası ve kütüphane; engelli öğrenciler için özel asansör ve tuvaletler bulunmaktadır.


UPS Spor ve Kültür Kulübü

Okula ek olarak, okul binasının yanına yapılan, konferans, kültürel aktiviteler ve fiziksel gelişim sağlamaya yönelik çok amaçlı UPS Spor ve Kültür Kulübü ise 18 Şubat 2003 tarihinde öğrencilere kapılarını açtı.
5000 m2 alan üzerine kurulu, 3500 m2 kullanım alanı bulunan Ups Spor Ve Kültür Kulübü, aynı bahçeyi paylaştığı Haluk Ündeğer Müfredat Laboratuar İlköğretim Okulu öğrencileri ve çevre okulların öğrencilerine, Zeytinburnu halkına, konusunda uzman eğitmen/antrenörler eşliğinde; spor, kültür ve sanat dallarında eğitim vermektedir.


UPS Haluk Ündeğer Lisesi

7106 m2’lik kapalı alan üzerine kurulu olan UPS Haluk Ündeğer Lisesi , 2008-2009 yılının ikinci döneminde eğitim öğretime başlamıştır. Lisede bir adet büyük havuz, bir adet terapi havuzu bir adet çocuklar için öğrenme havuzu olmak üzere toplam üç adet havuz bulunmaktadır. Engelli öğrenciler de unutulmamış ve kendileri için özel wc ve asansör yapılmıştır. Bilgisayar, Fizik, Kimya, Bilim ve Teknoloji Laboratuarı bulunan lisede ayrıca Resim Atölyesi, Kütüphane, Beden Eğitimi Salonu ve Sergi Salonu da bulunmaktadır.

UPS Türkiye, eğitimin desteklenmesini ve bu alanda gönüllü olarak imkanlar sağlanmasını teşvik etmektedir. Firmamız bulunduğu yerde fiziksel gelişime, eğitime ve becerilerin gelişmesine katkıda bulunmayı sosyal bir sorumluluk olarak görmektedir.