Vodafone Cep Avantaj / Red Business ve UPS Kampanyası Katılım Koşulları
Kampanya 1/1/2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kullanıcılara sağlanan indirim kodları verildiği tarihten kampanya bitiş süresine kadar kullanılabilir.

Yurt içi kurumsal / bireysel gönderilerde %50 ve yurt dışı kurumsal / bireysel gönderilerde %30 indirim sağlanacaktır.

Her bir İndirim kodu tek kullanımlık olup, bir adet paket için geçerlidir. Avantaj Cepte ve Red Business kullanıcıları yıl içinde birden fazla kod alarak kampanyadan tekrar faydalanabilirler.

Kampanya kodları 1/1/2018’e kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında kullanıcılar Yurt içi Palet Servisi, Yurt içi Acil Ekspres, Yurt dışı Express Plus ve WWEF servislerinden yararlanamaz.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kullanıcılar kampanyadan faydalanmak için Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki "FIRSATI KULLAN" tuşuna basarak indirim kodlarını alabilirler.

İndirim kodu alındıktan sonra UPS Türkiye Çağrı Merkezini (444 00 66) arayıp, kodunuzu UPS yetkilisi ile paylaştıktan sonra adresinize kurye çağırabilir veya en yakın UPS şubesine uğrayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Gerekli fiyat bilgisinin her iki opsiyonda da UPS Türkiye Çağrı Merkezinden sağlanması gereklidir.

Paket alımı için çağrı kaydı bırakılırken ödeme türü mutlaka Müşteri Temsilcisine bildirilmelidir. Paket alımı için kurye istediğinizde, çağrı kaydı sonrası UPS kuryesi adrese yönlendirilir ve paket alımı yapılır.

Kullanıcının verdiği bilgilere istinaden Müşteri Temsilcisi tarafından hesaplanan ücret nakit veya kredi kartı olarak kurye tarafından kullanıcıdan tahsil edilir.

Kampanyadan aktif Vodafone Avantaj Cepte ve Red Business aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Ünsped Paket Servisi San. ve Tic. A.Ş. ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş."de saklıdır. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkındaki aydınlatma metnimize www.ups.com.tr/kisisel-verilerin-kullanilmasi.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.