EkibimizUPS, paket ve kargo taşımacılığı, uluslararası ticaretin kolaylaştırılması ve iş dünyasının daha etkili bir şekilde yönetilmesi için ileri teknolojinin kullanılmasını sağlayarak lojistik setöründe global liderdir.

Merkezi Atlanta, ABD’de bulunan UPS, Türkiye genelinde 81 ilde yurtiçi ekspres, dünya çapında 220’den fazla ülke ve bölgeye yurtdışı ekspres, freight forwarding (havayolu/denizyolu/karayolu taşımacılık), depolama ve satış sonrası servisleri ile dünya genelinde hizmet vermektedir.

Dünya çapında 400.000 çalışanıyla lojistik sektörünün lideri olmayı başaran UPS, Türkiye’de 3.000’e yakın çalışanıyla hizmet vermektedir. Yapısal gelişime ve teknolojik güncellemelere koşut olarak çalışanlarının eğitimine gereken önemi veren UPS Türkiye, sizlere kısa sürede ulaşmak, gönderilerinizi almak ve teslim etmek için her an trafikte olan personelinin de çevre bilinciyle hareket etmesini sağlar. Çalışanlarının sağlığına gereken önemi veren UPS, ofis ve tesislerinin hijyeni ve güvenliği konusunda da oldukça hassastır.